EFT Teknikleri Eğitimi

EFT Teknikleri Eğitimi

EFT Teknikleri Eğitimi

EFT Teknikleri Eğitimi

EFT ile bastırılmış ve ifade edilmemiş duygularınızı bedeninizden de onay alarak ifade edebilir ve etkilerini neredeyse ilk uygulamada bile fark edebilirsiniz. EFT tüm Dünya'da %97 başarı gösteren duygusal özgürleşme tekniğidir.

Eğitim programımızda;

· EFT’nin temel prensiplerini öğrenecek,

· Günlük yaşamda EFT tekniğinin nasıl uygulanabileceğini görecek,

· EFT ile bağlantılı olan dil kalıplarına hâkim olabilecek,

· Duygusal özgürleşme amacıyla yaşadığınız olayları hemen nasıl düzenleyebileceğinizi öğrenecek,

· Ve tekniğe dair daha pek çok kilit unsuru bulabileceksiniz.

EFT birçok sorunun üstesinden gelmek için basit ama çok çok güçlü bir tekniktir. Basit bir teknik gibi görünse de unutmayın ki bu tekniği bol bol uygulamak en başarılı sonuçları en hızlı şekilde almanızı sağlayacaktır. Bu yüzden bol bol EFT uygulayın… Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz bu teknikle hem fiziksel hem duygusal hem de psikolojik birçok sorununuzun üstesinden gelmeniz gayet mümkün. Hem kendinize hem de sevdiklerinize uygulayabilir, öğretebilirsiniz. Düzenli uygularsanız sonuçlara ve sonuca ulaşma hızınıza şaşıracaksınız. Bazı kişilere bu teknik komik ya da saçma gelebilir ama ön yargılarınızı bir kenara bırakıp uygularsanız bu basit tekniğin ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz. EFT dünyada milyonlarca kişinin kullandığı çok basit ama çok güçlü bir uygulamadır. Unutmayın; bu bir inanç sistemi değildir. İnsansanız da inanmasanız da ısrarla uygulayın, aldığınız sonuçlara şaşıracaksınız!

Duygusal Özgürleşme Tekniği olarak da bilinen EFT, öfke, üzüntü, endişe, kaygı gibi olumsuz hisleri, fobileri, bağımlılıkları, geçmişten kalan tüm izleri ve geleceğe ait endişeleri arındırmak için parmak uçlarıyla vücuttaki bazı meridyen noktalarına hafif vuruşlarla yapılan muhteşem bir tekniktir.

 

Not: EFT bir tedavi ya da terapi aracı değildir ve burada paylaşılan bilgiler de psikiyatrik bir destek gerektiren durumlarda kullanılmamalıdır. Bu eğitim programı bir terapi ya da tedavi iddiası taşımamaktadır. Yalnızca kişisel anlamda sağlıklı bireylerin kendini geliştirme amacıyla EFT tekniğini kullanabilecekleri bir eğitim programıdır. Eğer tıbbi/psikolojik bir destek almayı gerektiren bir sağlık probleminiz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bir hekime başvurunuz.

whatsapp
Telefon